Zlecenia budowlane i usługi firm budowlanych

Planujesz budowę domu i szukasz profesjonalnej firmy budowlanej? Zlecenia budowlane (tzw. zapytania ofertowe do firm budowlanych) pozwolą Ci skrócić czas oczekiwania i wybrać najlepszego wykonawcę z branży. Prowadzisz firmę i oferujesz usługi budowlane? Zobacz zlecenia budowlane lub zaoferuj swoje usługi i dodaj ofertę!

Zlecenie > Elektryka do sprawdzenia instalacji

Elektryka do sprawdzenia instalacji

Maksymalny budżet ~ 400,00 zł do negocjacji


Świadectwa i certyfikaty

Zlecenie dla osób prywatnych i dla firm

Kraków, woj. małopolskie

Do końca

24 dni


Oferta wykonawcy > Czekamy Na twoje Zlecenie !

Czekamy Na twoje Zlecenie !

Szacunkowy koszt ~ 1,00 zł do negocjacji


Do końca

3 miesiące


Zlecenie > Gwarant-Eko S.C.

Do końca

12 miesięcy


Oferta wykonawcy > Budujesz.pl Sp. z o.o.

Do końca

12 miesięcy


Oferta wykonawcy > Zlecę docieplenie budynku 1000 m2 i 5000 m2 Reszów

Zlecę docieplenie budynku 1000 m2 i 5000 m2 Reszów

Szacunkowy koszt kwota do uzgodnienia lub negocjacji


Do końca

3 miesiące


Oferta wykonawcy > Technika wykończenia wnetrz

Do końca

3 miesiące


Zlecenie > Zalanie fundamentów

Zalanie fundamentów

Maksymalny budżet ~ 100,00 zł do negocjacji


Do końca

18 dni


Zlecenie > Wielka wymiana dachu

Wielka wymiana dachu

Maksymalny budżet kwota do uzgodnienia lub negocjacji


Do końca

1 dzień


Oferta wykonawcy >  geoKA - geodezja od 1996

Do końca

11 miesięcy


Oferta wykonawcy > Bartimex FS - wykwalifikowani pracownicy.

Bartimex FS - wykwalifikowani pracownicy.

Szacunkowy koszt kwota do uzgodnienia lub negocjacji


Do końca

2 miesiące
Zlecenia budowlane - praktyczne wskazówki

Wyspecjalizowane firmy budowlane najczęściej oferują usługi takie jak budowa domu, docieplanie budynków oraz prace związane z modernizacją i termo-modernizacją elewacji zewnętrznej. Mimo to, znalezienie fachowców, którzy rzetelnie i terminowo realizują powierzane im zlecenia budowlane nie jest proste! Jak to zrobić?

Dobrym miejscem jest giełda zleceń budowlanych! W naszej bazie znajdują się oferty firm budowlanych, wykonawców, podwykonawców oraz fachowców z całego kraju. Poprzez zlecenia budowlane dajemy możliwość porównania wielu ofert i wyboru tej, która będzie najodpowiedniejsza!

Należy skorzystać z formularza dodawania zlecenia i umieścić zlecenie na prace budowlane właśnie tutaj. Pamiętaj, aby opisać bardzo dokładnie zakres prac budowlanych, pożądany czas realizacji inwestycji oraz budżet jakim dysponujesz - to pomoże oszacować całkowite koszty realizacji. Po umieszczeniu zapytania zaczekaj na zgłoszenia fachowców, którzy chętnie podejmą się realizacji zlecenia.

Jeśli prowadzisz firmę budowlaną i chciałbyś pozyskać nowe zlecenia budowlane dodaj ofertę swojej firmy, aby dotrzeć do nowych klientów. Opisz dokładnie zakres oferowanych usług (ciekawy opis wyróżni Twoją ofertę na tle konkurencji). Jeśli świadczysz usługi budowlane i usługi remontowe warto się zastanowić nad dodatkową ofertą również w tej drugiej kategorii. W ten sposób w pełni profesjonalnie zaprezentujesz wszystkie swoje usługi i kompleksową ofertę. Warto podawać ceny – klienci lubią wiedzieć ile płacą i jakie są koszty, oraz doświadczenie w branży – to pomaga i pozwala przekonać niezdecydowanych do skorzystania z usługi.

Jeśli realizujesz zlecenia, jako podwykonawca skorzystaj z możliwości zlecenia dla podwykonawców i zaznacz taką opcję w ofercie – często główni wykonawcy szukają wielu podwykonawców. Napisz o tym dokładnie w ofercie, to zwiększy szanse na pozyskanie nowe klienta, bo nawet będąc w roli podwykonawcy Twój zleceniodawca to także Twój klient.