Zlecenia budowlane i usługi firm budowlanych

Planujesz budowę domu i szukasz profesjonalnej firmy budowlanej? Zlecenia budowlane (tzw. zapytania ofertowe do firm budowlanych) pozwolą Ci skrócić czas oczekiwania i wybrać najlepszego wykonawcę z branży. Prowadzisz firmę i oferujesz usługi budowlane? Zobacz zlecenia budowlane lub zaoferuj swoje usługi i dodaj ofertę!

Oferta wykonawcy > 3D Plan – hale stalowe, inwentaryzacje, architektura, projekty, termowizja.

Do końca

12 miesięcy


Oferta wykonawcy > Instalacje WOD-KAN, Sieci Telekomunikacyjne, Roboty Ziemne, Przeciski i inne

Do końca

3 miesiące


Oferta wykonawcy > Drewnaine panele elewacyjne z bala

Drewnaine panele elewacyjne z bala

Szacunkowy koszt kwota do uzgodnienia lub negocjacji


Do końca

12 miesięcy


Oferta wykonawcy > Usługi brukarskie

Do końca

3 miesiące


Zlecenie > Wycena okien

Do końca

4 dni


Zlecenie > Zlece remont klatki schodowej we WROCŁAWIU-położenie gladzi

Do końca

5 dni


Oferta wykonawcy > Lakierowanie okien i drzwi zainstalowanych na obiektach

Lakierowanie okien i drzwi zainstalowanych na obiektach

Szacunkowy koszt kwota do uzgodnienia lub negocjacji


Do końca

5 miesięcy


Zlecenie > Prace remontowe w Szwecji

Prace remontowe w Szwecji

Maksymalny budżet ~ 100 000,00 zł do negocjacji


Roboty budowlane

Zlecenie dla osób prywatnych i dla firm

Szwecja

Do końca

2 miesiące


Zlecenie > Wylewki maszynowe

Do końca

2 miesiące


Oferta wykonawcy > Solidny

Solidny

Szacunkowy koszt kwota do uzgodnienia lub negocjacji


Roboty budowlane

Oferta osoby prywatnej

Warszawa, woj. mazowieckie

Do końca

4 miesiące
Zlecenia budowlane - praktyczne wskazówki

Wyspecjalizowane firmy budowlane najczęściej oferują usługi takie jak budowa domu, docieplanie budynków oraz prace związane z modernizacją i termo-modernizacją elewacji zewnętrznej. Mimo to, znalezienie fachowców, którzy rzetelnie i terminowo realizują powierzane im zlecenia budowlane nie jest proste! Jak to zrobić?

Dobrym miejscem jest giełda zleceń budowlanych! W naszej bazie znajdują się oferty firm budowlanych, wykonawców, podwykonawców oraz fachowców z całego kraju. Poprzez zlecenia budowlane dajemy możliwość porównania wielu ofert i wyboru tej, która będzie najodpowiedniejsza!

Należy skorzystać z formularza dodawania zlecenia i umieścić zlecenie na prace budowlane właśnie tutaj. Pamiętaj, aby opisać bardzo dokładnie zakres prac budowlanych, pożądany czas realizacji inwestycji oraz budżet jakim dysponujesz - to pomoże oszacować całkowite koszty realizacji. Po umieszczeniu zapytania zaczekaj na zgłoszenia fachowców, którzy chętnie podejmą się realizacji zlecenia.

Jeśli prowadzisz firmę budowlaną i chciałbyś pozyskać nowe zlecenia budowlane dodaj ofertę swojej firmy, aby dotrzeć do nowych klientów. Opisz dokładnie zakres oferowanych usług (ciekawy opis wyróżni Twoją ofertę na tle konkurencji). Jeśli świadczysz usługi budowlane i usługi remontowe warto się zastanowić nad dodatkową ofertą również w tej drugiej kategorii. W ten sposób w pełni profesjonalnie zaprezentujesz wszystkie swoje usługi i kompleksową ofertę. Warto podawać ceny – klienci lubią wiedzieć ile płacą i jakie są koszty, oraz doświadczenie w branży – to pomaga i pozwala przekonać niezdecydowanych do skorzystania z usługi.

Jeśli realizujesz zlecenia, jako podwykonawca skorzystaj z możliwości zlecenia dla podwykonawców i zaznacz taką opcję w ofercie – często główni wykonawcy szukają wielu podwykonawców. Napisz o tym dokładnie w ofercie, to zwiększy szanse na pozyskanie nowe klienta, bo nawet będąc w roli podwykonawcy Twój zleceniodawca to także Twój klient.